Навігація
Наша гордість

18 лютого 2020 року викладач фізики – Соловей Галина Михайлівна провела відкритий урок  на тему: «Механічна енергія. Закон збереження механічної енергії». Урок був проведений в групі №79 по спеціальності: «Кухар;Кондитер». 

Метою уроку було розкрити сутність поняття енергії – як фізичної величини, яка описує стан тіла і зміна якої визначає роботу; ознайомити з видами механічної енергії; дати уявлення про сутність закону збереження енергії;

розвивати в учнів здатність до аналізу фізичних процесів, а також розвивати увагу та логічне мислення.

Урок було розпочато на позитивній нотці з інтерактивної вправи «Енергія рук, тепло душі», де учні жваво брали участь та приступили до навчального процесу. До уроку учні були підготовленими тастаранно працювали протягом уроку. Повторення раніше вивченого матеріалу проходило у вигляді самостійної роботи, де учні швидко справились із завданнями.

Вивчення нового матеріалу розпочалось із перегляду відео про механічну енергію, яке учні із зацікавленістю спостерігали. Після перегляду викладач продемонструвала  фізичні досліди, де наглядно показала зміну кінетичної та потенціальної енергії. Учні із задоволенням спостерігали. Зі своїх спостережень робили висновки, щодо зміни механічної енергії та пов’язаної з нею роботи.

Переглядаючи із задоволенням відеоскрайбінг «Закон збереження енергії» учні поглибили свої знання по даній темі.

На уроці були використанні такі методи навчання: словесний, наочний та частково пошуковий. Матеріал був викладений доступно, послідовно, акцент був зроблений на головному. В зошити учні записували основні формули та поняття, які були подані викладачем, а також проводилась робота з підручником.

На закріплення вивченого матеріалу був впроваджений сучасний прийом «Інфографіка», де учні узагальнили та компактно виклали на ватмані свої знання з даної теми.

Було також проведено усне опитування і підбиття підсумків у формі гри «мікрофон», де учні по черзі розповідали, що їм сподобалось та що нового вони дізнались на уроці. В кінці заняття було задане домашнє завдання.

 Урок пройшов вдало, більша частина учнів матеріал зрозуміла та старанно працювали протягом усього уроку даючи відповіді на запитання. Цілі,  які були поставлені  на початку уроку, були досягнуті.

Урок відвідали такі викладачі: методист ліцею – Бадрак М.Ю., Осипенко С.В., Бондаренко А.І., Кащеєва Н.В.,Синецький С.В. та майстер в/н-  Городецька Г.А..

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України