Навігація
Наша гордість

🍲Сьогодні уся ліцейна родина пригостилася справжніми козацькими стравами.🙃😉День здоров’я вдався на славу!!!💯 2️⃣7️⃣травня відбулося спортивно- розважальне свято “Козацькі забави”. 🎼 Знайшлась і доречна пісня: “Тут зібралась вся родина кашу куштувати. До душі вона усім і дорослим, й дітям. Є гречана, є перлова – найсмачніша в світі….”

🥘Каша – це українська страва, вона була ще до хліба. 🥣Тож, сьогодні доторкнулися до української минувшини,згадали📜 прадавні рецепти,посмакували та загартувалася в різноманітних спортивних змаганнях.

⚽️⛹️‍♀️🤸‍♀️🤾‍♀️ ♦️Змагалися у спритності, швидкості, кмітливості, уважності та витривалості. 🥗А допоки кашовари вправлялися у приготуванні їжі, інші розказували гуморески та вірші про українські страви. 🇺🇦Дух патріотизму, піднесеності та гордості за рідну Україну панував у ППАЛ. ‼Учасники довели, що козацькому роду нема переводу!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України