Навігація
Наша гордість

У роботі будь-якого закладу освіти важко переоцінити значення процесу атестації педагогічних працівників. Відповідно до ч. 2 та 3 ст. 50 “Закону про освіту” атестація — це система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педпрацівників.

Отже, з упевненістю можна стверджувати, що атестація — це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь.23 березня 2022 року в “Піщанобрідський професійний аграрний ліцей” Кіровоградської обласної ради України відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня, на якому атестували 13 педагогічних працівників.

Головою атестаційної комісії була директор навчального закладу ЛіщенюкТ.Л, яка зосередила увагу присутніх на загальних вимогах до атестації педагогів, спрямованих на стимулювання підвищення їх професійної компетентності. Щиро вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації, яка стала підтвердженням безперервного росту їх професійної компетентності та бажаємо педагогам,які атестуються атестаційною комісією ІІІ підтвердження їх кваліфікаційних категорії та педагогічних звань!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України