Навігація
Наша гордість

‼️Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав. Міжнародні дослідження за попередні три десятиліття свідчать: якщо ми визначимо соціальні, культурні, правові й економічні чинники, що призводять до сімейного насильства, то зможемо ефективніше запобігати проблемі та формувати превентивні стратегії. Людська природа складна, в стосунки між людьми завжди будуть складними. В зв’язку з цим психологом ліцею Шуміловою І. І. проведено відеотаймінги для здобувачів освіти ліцею «Профілактика сімейного насильства, круглий стіл «Зупинимо СНІД!», відеотаймінг «Протидія торгівлі людьми».

Суспільство, в якому живемо, потребує серйозної корекції своїх загальних уявлень про стосунки людини з людиною, а також про те, що насильство, яке все ще є нормою нашого щодення, – не таке вже обов’язкове та нездоланне! І тому – не мовчіть! Заявіть про насильство! Розкажіть! Зателефонуйте на гарячу лінію! Зверніться до друзів, родичів, у поліцію, до соціальних працівників!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України