Навігація
Наша гордість

Великдень – це свято кожного християнина, воно носить не лише релігійний характер, а й природній. Так склалося, що Світле Воскресіння завжди припадає на весну, на пору коли все воскресає після зимового сну. Серед багатьох сучасних свят, традиційні народні посідають почесне місце за глибиною відчуттів, красою та розмаїттям атрибутів, символів, обрядів, і Великдень – одне з них.Українці дуже трепетно ставляться до національної культури, відроджують і популяризують давні народні традиції. Заздалегідь до свята особливо готуються господині: обмінюються рецептами святкових страв і пасок, купляють продукти та декоративні прикраси для оселі.

30 квітня 2021 року учні нашого ліцею разом з майстрами та викладачами організували виставку-розпродаж пасок та інших кондитерських виробів біля магазину «Колосок», що знаходиться в центрі села Піщаний Брід, де продемонстрували різні рецепти приготування пасок, а також смаколиків, тематикою яких був Великдень. До уваги мешканців Піщанобрідської громади були запропоновані паски за бабусиним рецептом, традиційні, шафранові, імбирні, з додаванням какао, святкові пасхальні кошики, пряники та інше. Купляючи пасочку, мешканці села дякували за створений святковий настрій, за чуйність і уважність, а головне за працю. Бажали успіхів у навчанні та успіхів у подальшій роботі. Учні проводили профорієнтаційну роботу, агітували молодь села до вступу в наш навчальний заклад розповідаючи про професії, за якими здійснюється підготовка в ліцеї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України