Навігація
Наша гордість

dsc08995-kopirovat29.11.2016 р. ППАЛ відвідали методисти НМКПТО у Кіровоградській області Манукян М.А. та Гарбар О.В. З задоволенням відвідали бінарний урок викладачів української мови та літератури Бадрак І.М. та Ясінської О.В., під час якого учні поглибили знання про стилі мовлення, сферу вживання кожного з них, розвинули вміння складати висловлювання у різних стилях мовлення; виховали шанобливе ставлення до етнічного вишитого одягу українців.

Нетрадиційний урок – це пульсування самого життя, творча  самореалізація викладачів, вияв неповторної індивідуальності, а для учнів – це справжнє свято серед традиційних буднів. Але свято не в звичному розумінні цього слова, свято творчої праці, народження нового змісту й форми. Такі уроки часто запам’ятовуються на все життя. Особливо тоді, коли до нетрадиційного дійства залучено учнів, і вони проймаються радістю і магією творчості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія