Навігація
Наша гордість

Був колись час, коли слава та багатство були винятковою областю акторів, співаків та зірок спорту, але в останні роки гроші також поширюються на кухню. Коли світові кулінарні експерти консолідують свої традиційні телевізійні слоти та розширюють свої бренди на Instagram та за її межами, справедливо можна сказати, що кращі кухарі бачать, що їхні банківські залишки зростають.Але кому вдалося захопити перше місце?

Зрештою, багато що змінилося за останній рік, і деякі знайомі обличчя зникли із нашого списку 2020 року. Користуючись оцінками Celebrity Net Worth, TheRichest та Spear’s, ми розглянули цифри 2020 року, щоб відстежити зміни; результат – 10 найбагатших кухарів у світі.В рамках проведення тижня кухарської справи, майстрами виробничого навчання Однокол Ларисою Олександрівною та Громко Лілею Олегівною було створено фотосесію відомих кухарів світу та проведено інформаційний дайджест «Стежками кухарської слави» , де учні познайомились з десяткою самих успішних кухарів світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України