Навігація
Наша гордість

1️⃣9️⃣жовтня українці відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини! ‼️Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини. ✅Задля зростання українського суспільства в контексті розуміння й підвищення рівня відповідальності та вшанування пам’яті одного з найвідоміших українських економістів у світі Богдана Гаврилишина в Україні на державному і місцевому рівнях сьогодні відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини та вшанування пам’яті Богдана Гаврилишина.

🏢 Здобувачі освіти Піщанобрідського професійного аграрного ліцею разом з психологом Шуміловою І.І. долучились до обговорення теми про відповідальність людини та важливість обдуманих рішень і вчинків, детально розглянувши 15 ефективних принципів. 📃У такий спосіб зміст «Декларації відповідальності людини» Богдана Гаврилишина набуде нового суспільного звучання та глибшого переосмислення в думках сучасних особистостей, які, за переконанням автора Декларації, повинні брати на себе відповідальність на всіх рівнях життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України