Навігація
Наша гордість

12 лютого 2018 було проведено заняття в дискусійному клубі «Бухгалтер – початківець». Вели дискусію на різні теми, які стосуються безпосередньо професії «Оператор комп’ютерного набору; офісний службовець (бухгалтерія)», висловлюючи свої думки з різних питань, спробували полинути в метод «Шести капелюхів».Навчилися прислухатися до своїх думок та своїх колег,зважували всі «за і проти» в своїх висловлюваннях, вдосконалювати свої знання і вміння з професії.
Захід почався з психологічного тесту «Вам неочікувано, як сніг на голову, дісталась дуже велика сума грошей. Як ви нею розпорядитесь?»
Учні давали обґрунтовані та змістовні відповіді.Родзинкою заходу стала гра «Чи все ми знаємо про гривню?» та прислів’я до тверджень з бухгалтерського обліку.
Протягом всього заходу приміряли на собі метод Едварда де Боно «Шість капелюхів мислення». Шість капелюхів — це шість різних способів мислення. Самі того не підозрюючи ми використовували цей метод. Ми змогли одну й ту ж проблему побачити з різних боків, змогли проаналізувати її переваги й недоліки, той емоційний фон з яким ми розпочинаємо роботу.Метод «6 капелюхів мислення» Едварда де Боно призначений для вирішення основних завдань. Перше — припинити безлад в мисленні. Замість того щоб мучитися пошуками вирішення проблеми і змішувати всі емоції, можна по черзі приміряти всі капелюхи і знайти правильний вихід. Друга мета методу — допомогти вдосконалити процес мислення. Гра з рольовими установками приносить не тільки користь, але і задоволення від самого процесу пізнання себе.
Підвели підсумки роботи дискусійного клубу. Учні лишилися задоволеними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія