Навігація
Наша гордість

dsc08574Народна мудрість говорить: ” За своє життя людина повинна побудувати будинок, виростити сина і посадити дерево”. Зелень приносить велику користь не тільки планеті Земля, але і всім її мешканцям, у тому числі і людині.

Якість приживання плодових садженців, їх нормальний ріст і розвиток, врожайність і довговічність дерев залежать від комплексу агротехнічних вимог: правильної підготовки ям та садженців до висаджування, передсадивного удобрення,поливу, обрізування тощо.

Всі ці  знання можуть отримати учні  Піщанобрідського професійного аграрного ліцею. Учасники гуртка «Юні рослинники» разом з керівником гуртка Рудим Віктором Олексійовичем 1 листопада 2016 року  висадили  20 плодових дерев та кущі бузку. Базою для виконання практичних та дослідних робіт є навчально-дослідна земельна ділянка  ліцею. Учні вчаться розрізняти й впізнавати насіння різних культур, вчать особливості розвитку та умови догляду за рослинами й плодовими деревами, свої знання підкріплюють практичною роботою, набуваючи навичок дослідної роботи.

Отож, щоб і надалі продуктивно жити на нашій планеті треба перейти до етики глобального піклування, збереження та примноження природних багатств!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія