Навігація
Наша гордість

DSC05753 (Копіювати)Сучасний навчальний заклад. Застосування інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі.

Середовище електронного навчання – це освітній простір, у якому відбувається формування якостей і вмінь необхідних сучасній людині ХХІ століття, таких, як медіаграмотність, критичне мислення, здатність до вирішення творчих завдань, уміння глобально мислити, готовність працювати в команді й громадянська свідомість.

Кожен педагог, незалежно від ступеня, типу, форми власності закладу та рівня своєї кваліфікації, повинен вміти орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію та оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного суспільства, а саме:

СТВОРЮВАТИ: текстові документи, таблиці, малюнки, діаграми, презентації.

ВИКОРИСТОВУВАТИ: інтернет – технології, локальні мережі, бази даних.

ЗДІЙСНЮВАТИ: анкетування, діагностування, тестування, пошук необхідної інформації в мережі Інтернет.

Саме з цією метою 28 квітня 2016 року на базі Піщанобрідського професійного аграрного ліцею відбулася обласна школа технологічного зростання методистів ПТНЗ «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій з позицій компетентнісного підходу». Школу проведено на високому методичному рівні.

Метою заходу було сформувати компетенції методистів щодо сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та можливостей їх застосування у навчально-виробничому процесі ПТНЗ, обмінятись досвідом із заявленої проблеми. В засіданні школи взяли участь заступник директора обласного НМК ПТО Шолудько А.П., методист ліцею Бадрак М.Ю., викладач інформатики Синецький С.В. та голови методичних комісій: Ясінська О.В., Бондаренко А.І., Кащеєва Н.В., Циганенко В.О., Шепелюк О.В. та методисти ПТНЗ області.

Методист ліцею Бадрак М.Ю. виступила з доповіддю «Використання хмарних технологій в роботі методиста з головами методичних комісій та педагогічними працівниками». Голова МК Шепелюк О.В. розкрила тему «Можливості Google форм у проведенні тестового контролю знань та діагностиці педагогічних працівників ліцею». Циганенко В.О. познайомила з роботою блогу методичної комісії, як чинником формування професійних компетенцій викладачів та фахових компетенцій учнів. Кащеєва Н.В. та Бондаренко А.І. продемонстрували використання ІКТ в роботі класного керівника та викладачів природничо-математичного циклу. Ясінська О.В. поділилась досвідом використання  One Note як універсальний інструмент навчання, зберігання та обробки інформації.

На завершення школи учасники підвели підсумки роботи та обмінялися досвідом з даної проблеми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія