Навігація
Наша гордість

У сучасному демократичному освітньому процесі сенс учнівського самоврядування полягає не в управлінні одних учнів іншими, а в навчанні всіх ліцеїстів основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх володіти собою, своїм життям в колективі.
Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, нести особисту відповідальність за свої вчинки.
28 вересня 2018 року у Пішанобрідському професійному аграрному ліцеї відбулися вибори Голови Ради учнівського самоврядування. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень ліцею, який має авторитет у групі та ліцею.
Свої кандидатури на посаду Голови Ради учнівського парламенту подали 11 лідерів груп . Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити життя ліцею більш демократичним, цікавим і змістовним.
Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідними, за підсумками голосування Головою учнівського парламенту більшістю голосів обрано учня 17 групи – Салагора Руслана.
Вітаємо новообраного Голову Ради учнівського самоврідування з перемогою, бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, які сприятимуть демократизації та покращенню життя ліцею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія