Навігація
Наша гордість

Традиційно в кінці червня лунає останній дзвінок у нашому ліцеї. Сьогодні 26 червня випускники 2018 року попрощалися з ліцейним життям. З привітальними словами та найкращими побажаннями до випускників звернулись: директор ліцею, Ліщенюк Тетяна Леонтіївна,представник Піщанобрідської сільської Ради- Панченко Вадим Іванович, класні керівники та майстри виробничого навчання: Бадрак Марина Юріївна, Шатненко Олександра Олександрівна, Шаповал Вікторія Валеріївна, Кривенко Іван Іванович,Нікулін Віктор Миколайович, батьки випускників:Земниця Світлана Василівна та Тарасов Сергій Михайлович.
Кращі учні отримали грамоти за успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті ліцею. Слова вдячності, змішані з нотками жалю, почули з вуст Свиридової Тетяни, Скороход Анастасії, Гриб Тетяни,Стратулата Владислава від імені всього випуску.
Святкова атмосфера стала свідком не тільки піднесеного хвилювання всіх присутніх, але і прекрасного виступу Скороход Анастасії, Самсонова Максима,Липкан Руслани та Салагора Руслана.
Для кожного з нас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для викладачів- гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти вступають у доросле життя.
Ведучі свята, Павлуш Анастасія та Салагор Роман, зазначили, що в навчальному закладі учні здобувають не тільки майбутню професію, а й проводять кращі роки юності, зустрічають своє перше кохання та вірних друзів.
Щиро бажаємо вам знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави. Навчайтесь, здобувайте подальшу освіту у вищих навчальних закладах та повертайтеся в рідний ліцей , привівши своїх дітей. Щасливої життєвої долі, Божого благословення на Всі Ваші добрі справи!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія