Навігація
Наша гордість

Мистецтво, культура, творчість – не можуть існувати одне без одного. Тільки творча людина може сприймати навколо себе красу. А краса – це пізнання нового, хочеться, щоб тебе оточували прекрасні речі і чудові люди. А що як не мистецтво нам допомагає зрозуміти світ навколо нас!!!
5 грудня 2017 в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї була проведена вікторина з художньої культури на тему: «Чарівний світ мистецтва», в котрій брали участь дві команди сформовані з учнів груп №106 та №17. Основним завданням було перевірити рівень знань учнів, привити інтерес до мистецтва; поглибити знання про жанри живопису; розвивати спостережливість, уміння порівнювати, висловлювати власну думку, творчі здібності. Захід пройшов дуже динамічно, різнорівневі завдання,вміло підібрані викладачем  художньої культури Осадчою Я.І., створили належний мікроклімат в аудиторії під час вікторини та стали запорукою дружньої та злагодженої роботи.
Учні проявили інтерес до заходу, здібності учнів були на високому рівні.
Під час вікторини були використані ІКТ. Учні були активними, швидко виконували поставлені завдання. По завершенню заходу учасники мали піднесений настрій, дізнались багато нового з художньої культури та мистецтва, узагальнили здобуті знання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія