Навігація
Наша гордість

  І знову маємо Різдво — Різдво українського Пророка, який дав своєму народові Святе Письмо.

Маємо національне свято в не­залежній державі Україна… Такими словами розпочалася у  стінах нашого навчального закладу літературно – музична композиція «Наш пророк», присвячена вшануванню пам’яті Тараса Шевченка – великого сина великого народу, відкритий виховний захід  викладачів української мови та літератури Бадрак Марини Юріївни та Ясінської  Олени Володимирівни.
Ведучі свята наголосили,що  поява Шевченка — поета і худож­ника, митця і борця, який став символом української нації, була зумовлена всім ходом історичного і духовного розвитку України з її тривалою, сповне­ною драматизму, героїчною боротьбою за волю. Тарас Шевченко акумулював, духовно переплавив, зберіг від забуття весь морально-етичний досвід нації, щоб вона вижила, не асимілювалась, не щезла.

Патріотизм — це  почуття, яке повинно жити у душі кожної людини.
Літературно- музичну композицію  підготували учні  36,105,106 груп:Скороход Анастасія, Свиридова Тетяна,Жавко Інна, Алєксєєнко Оксана,Грибанова Світлана, Дорошко Валентина,Грибова Дар΄я,Гусєва Вікторія. Затамувавши подих, всі присутні слухали декламування поезії «Лілея» у виконанні Свидової Тетяни та вірш « Розрита могила» у виконанні Грибанової світлани. Свято закінчилося словами «Заповіта » українського Пророка до сучасників.
Це прекрасно, що нині ми повертаємо собі національну самосвідомість під знаком Шев­ченка.. Він хотів бачити Україну рівною з іншими народами у сім’ї світовій — сім’ї воль­ній, новій…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія