Навігація
Наша гордість

14 листопада 2018 року класним керівником групи №36 Осипенко С.В. та майстром виробничого навчання Циганенко В.О. було проведено виховний захід «Ми обрали професію Бухгалтера».

Метою заходу було розширити кругозір учнів про обрану професію, розкрити її переваги та недоліки, навчити учнів розуміти один одного, розвинути їх творчі здібності, виховати самостійність, взаємоповагу, доброзичливість та вміння працювати в колективі.

Яка глибока думка закладена в слові «професія», скільки викликає воно емоцій та сподівань і водночас скільки породжує проблем! Це не просто вдало чи невдало прийняте в юності рішення, це щаслива доля, активне, творче, радісне життя чи байдуже, пасивне існування.

Учні групи №36 підготували презентацію та ознайомили всіх присутніх із історією виникнення професії «Бухгалтер». Протягом заходу учні виконували різноманітні завдання: «Склади слово», «Барометр професій», «Зоряна карта неба».

На завершення заходу учням було запропоновано написати на зірочках свої враження від заходу та прикріпити їх на плакат «Зоряна карта неба». Таким чином учні утворили сузір`я, яке об`єднало всіх заради єдиної мети – майбутньої професії!

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія