Навігація
Наша гордість

Існує незаперечна істина: “Краса врятує світ”. Кожний розумієї її по-своєму, і залежить це від того, у чому саме він вбачає силу краси. То можуть бути безсмертні мистецькі шедеври, що налаштовують душу на величне,або неперевершені, краси рідні краєвиди, які надихають людину нагідне життя та вчинки. Для классного керівника ,Осадчої Ярослави Іванівни, сила життєдайної краси міститься у злитті воєдино :зовнішньої та внутрішньої краси самої людини. Тільки така особистість здатна збагачувати життя суспільства, віддаючи йому все найкраще, що в ній є.
Тому 18 травня 2018 року в рамках тижня «Калейдоскоп перукарського мистецтва», Осадчою Ярославою Іванівною, було проведено відкриту виховну годину на тему«Краса врятує світ». Виховна година розпочалася інтерактивною вправою під назвою «ланцюжок позитивного настрою» та прислів’ями про красу людини. За півгодини учні змогли уявно переміститися в різні часи і дізнатися про еталони прекрасного – епох Середньовіччя,Відродження, Рококо. Також були представлені погляди різних народів про красу, які суттєво відрізняються від точки зору європейця. Продовжувалася виховна година аналізуючим завдання на взаємозв’язок між красою та розумом.

На останок,Ярослава Іванівна поділилася з присутніми секретами жіночої краси:
– Щоб губи були гарними — вимовляй тільки добрі слова.
– Щоб очі були прекрасними — дивися на людей з любов’ю.
– Щоб фігура була ідеальною — ділися своєю їжею з голодними.
– Щоб руки були ніжними й витонченими — однією рукою допомагай собі, а другою — людям.
– Для гарної постави — ходи з повною впевненістю, що поруч із тобою йде Сам Господь.
– Справжня краса жінки в сердечній турботі про інших і прояві добрих почуттів. А з віком така жінка стає ще гарнішою!!!

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія