Навігація
Наша гордість

Кінематограф займає одне з найважливіших місць в культурі й освіті нашого покоління. Тому 8 листопада в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбувся відкритий урок з художньої культури, який мав назву: «Кінематограф. Жанри ігрового кіно. Історія кіно». Відкритий урок викладача художньої культури Осадчої Я.І. та учнів 106 та 107 груп.
Метою заходу було продовження вивчення мистецтва кінематографа та ознайомлення з творчістю видатних режисерів і акторів світового кіно. Раціонально, вдумливо й дидактично грамотно викладачем була визначена основна мета уроку, яка чітко випливала зі змісту навчального матеріалу, відповідала віковим і інтелектуальним особливостям учнів групи та несла в собі інформацію про кінцевий результат уроку. Новий матеріал вивчався в процесі роботи учнів у малих групах. До основних висновків учні приходили самі, а викладач при цьому зберігав керівну роль.
Урок розпочався з крилатих слів американського винахідника Генрі Форда, який сказав:
Зібратися разом – це початок,
Триматися разом – це прогрес,
Працювати разом – це успіх!
Продовженням стали презентації про видатних акторів світу та України, які підготували учні 107 та 106 груп. Урок був насиченим різними завданнями, кросвордами, творчими роботами, складанням відповідностей, тощо. Зазирнути в історію кінематографа допоміг відеоролик про видатних винахідників кіно – братів Люм’єрів. По закінченню уроку учні отримали творче домашнє завдання: підготувати інформацію про свій улюблений художній фільм.
Урок проведено на високому емоційному та професійних рівнях:запам`яталась невимушеність атмосфери, відсутність нервової напруги, відкритість викладача, неабияка зацікавленість учнів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія