Навігація
Наша гордість

20 березня 2018 року пройшов відкритий урок викладача фізики Соловей ГМ., на тему: «Фотоефект. Закони фотоефекту. Застосування фотоефекту».Епіграфом до уроку стали слова відомого фізика Майкла Фарадея:«Мистецтво експериментатора полягає в тому, щоб уміти задавати природі запитання і розуміти її відповідь».
Мета уроку полягала в тому, щоб сформувати в учнів уявлення про фотоефект та вивчити його закони, розширити уявлення про сферу застосування даного явища у техніці та під час здобуття професійних навичок.
Під час уроку Галина Михайлівна розповіла учням про вагомий внесок вчених у розвиток дослідження даного явища. Пояснення нового матеріалу викладачем відбувалося біля дошки словесно-наочним методом,який супроводжувався ІТ технологіями. Переглянута відео-анімація «Дослідження фотоефекту Столєтовим», наглядно демонструвала зовнішній фотоефект,а також  дала можливість побачити з середини процес протікання фотоструму між електродами.
Наприкінці уроку Галина Михайлівна запропонувала учням 106 групи проаналізувати свою діяльність та емоції на уроці у вигляді смайликів.
Урок відвідали методист ліцею – Бадрак Марина Юріївна,заступник директора з навчальної роботи – Бадрак Ірина Миколаївна,заступник директора з виховної роботи – Ясінська Олена Володимирівна,викладач – Синецький Сергій Володимирович.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія