Навігація
Наша гордість

07.02.2017 року в рамках Тижня природничих наук був проведений відеолекторій «Зірка YouTube» на тему «Наші домашні улюбленці».Захід підготувала й провела викладач біології та хімії Бондаренко Алла Іванівна. Учням були показані цікаві матеріали про породи кішок та собак,а також захоплюючі кліпи про тварин. Цей захід був не тільки пізнавальним, адже дуже кумедні і милі тварини, безумовно, підняли настрій усім присутнім.

У рамках проведення Тижня природничих наук також  відбувся конкурс стінгазет.Учні ліцею  з високою зацікавленістю підбирали теми стінгазет й матеріали до них.Журі розглянуло подані на конкурс творчі доробки груп та окремих учнів і відзначило позитивну динаміку змін у відношенні учнів як до самого тижня так і до конкурсу стінгазет зокрема.Учням були запропоновані конкурси інтелектуальних змагань, в яких вони проявили свої різні здібності творчого пошуку в географіїі, біології та хіміїі. Цікавим є те, що учні з задоволенням виконували кожне завдання, поєднуючи при цьому знання з різних предметів, що вивчаються,  вдосконавлювали свої вміння та навички при роботі з ІТ технологіями. Ними також були створені консультаційні пункти, розпродажу балів (бігельйонів) за правильно розгадані завдання та ребуси.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія