Навігація
Наша гордість

13.03.18 відбувся конкурс професійної майстерності електрозварників серед учнів 57 групи. В підготовці та проведенні конкурсу взяли участь майстер в/н Кривенко Іван Іванович, викладач спецтехнології Панченко Богдан Вікторович та викладач матеріалознавства та охорони праці Шепелюк Олена Валеріївна.
Теоретичний етап конкурсу відбувся у вигляді комп’ютерного тестування, де довелося відповідати на 60 питань з таких дисциплін:спецтехнологія, основи електротехніки, читання креслень, охорона праці та матеріалознавство.
Другий практичний етап конкурсу відбувся в лабораторії електрозварювання, де було підготовлено три робочі місця, спецодяг, зварні маски, рукавиці, необхідні інструменти та пристосування. Учні отримали завдання у вигляді технологічної карти з кресленням. Практичне завдання полягало в тому, що необхідно було зачистити заготовки від бруду та іржі, виставити за допомогою кутника 90 градусів та зробити прихвати. Щоб зробити виріб у вигляді куба довелось застосувати здобуті вміння. Деякі учні краще за інших впорались із завданням, їх вироби мали правильну кубічну форму, катети швів відповідали технічним вимогам, а зварні шви не мали значних дефектів. Всі уклалися в норми часу. За допомогою води, перевірили щільність швів. Учні уважно стежили за результатом. Кожен радів, якщо при перевірці його виробу вода не виступала. За результатами двох етапів конкурсу, кращим з професії електрозварник ручного зварювання визнали Карпенка Андрія. Вітаємо з перемогою!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія