Навігація
Наша гордість

04 червня 2018 року  відбулася обласна школа передового педагогічного досвіду викладача інформатики Піщанобрідського професійного аграрного ліцею Синецького Сергія Володимировича на тему  «Використання операційної системи Linux на уроках інформатики» на чолі з методистом  НМК ПТО  у Кіровоградській області      природничо-математичної підготовки  Манукян  Наталією Анатоліївною.

Директор ліцею,Ліщенюк Тетяна Леонтіївна, радо привітала всіх учасників семінару,далі роботу продовжила Шумілова І.І., психолог ППАЛ,яка  провела психологічний тренінг  «Психологічні техніки в роботі з тривогою та агресією». Творчий портрет викладача вищої категорії, старшого викладача Піщанобрідського професійного аграрного ліцею Синецького Сергія Володимировича презентувала ,Бадрак М.Ю. ,методист ППАЛ . 

Комплексне ознайомлення зі своїм досвідом продовжив   Синецький С.В  під креативною назвою

« Методичний бенефіс» щодо використння операційної системи Linux на уроках інформатики.

Сергій Володимирович зазначив, що в останні роки в українському освітньому просторі стрімко розвиваються комп’ютерні технології, змінюються технічні рішення, розвиваються програмні продукти та спостерігається тенденція використання програмних засобів, що вільно розповсюджуються. А вивчення інформатики передбачає переосмислення ролі викладача в освітньому процесі, зростає його роль як організатора навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку.

Враховуючи економічну та фінансові складові реалізації забезпечення комп’ютерними класами навчальних закладів профтехосвіти виникає дуже багато питань про можливість виділення коштів на придбання як ПК так і програмного забезпечення. Для роботи закладів у правовому полі держави необхідно використовувати програмне забезпечення відповідно до наданих ліцензій та прав на використання програмних засобів.

Таким чином, серед розмаїття програм можна виокремити два види програмних засобів: вільне програмне забезпечення та пропрієтарне програмне забезпечення.

З метою забезпечення пізнавальної і творчої активності учнів в освітньому процесі Сергій Володимирович організовує роботу учнів ліцею  в середовищі як пропрієтарних операційних систем, так і створених на основі ліцензій вільного поширення, з використанням як пропрієтарних, так і вільно поширюваних програмних засобів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія