Навігація
Наша гордість

15 березня 2018 року з метою формування в учнів первинних умінь й навичок з слюсарної операції – площинного розмічання, сприяння розвитку пізнавальної активності й самостійності, професійних якостей: уваги, наполегливості, точності, при виконанні робіт; а також виховання в учнів культури навчального процесу, поваги до праці обраної професії, моральних якостей учнів, як особистостей, сумлінність, відповідальність, майстер виробничого навчання Нікулін В.М., провів урок на тему: «Площинне розмічання».
Під час проведення уроку всі присутні переконалися,що Віктор Миколайович враховував не тільки психолого-вікові та індивідуальні особливості учнів,а й використав такі методи та прийоми:мотивація навчальної діяльності,пояснювально- демонстративний метод- розбір креслень і схем, розгляд типових помилок. Ці методи дозволяють учням відпрацьовувати трудові прийоми й операції відповідно інструкторським вказівкам майстра й самостійно виконувати роботи за інструкційно-технологічним картками. Використання ІКТ на уроках виробничого навчання дає можливість більш наглядної демонстрації матеріалу для повторення теоретичних знань, опанування нових вмінь та навичок, а також для демонстрації нових механізованих інструментів та приладів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія