Навігація
Наша гордість

Благодійність приходить з розкритими долонями, її призначення – віддавати…

Зараз не можна залишатися байдужим і робити вигляд, що нас не стосується ситуація, яка склалась в нашій країні. За сприяння директора ліцею Ліщенюк Т.Л. , яку в травні 2017 року нагороджено почесним орденом «Берегиня України», справжнього керівника, яка своїми значними успіхами та власним життям уславлює не лише рідну землю, а й саму жіночу сутність  та  ще двох гарних жінок,чудових матерів, яким не байдужі чужі діти,що перебувають в зоні АТО – Людмили Маркевич та Ніни Селецької, наш ліцей організовує  акцію « Солодка доброчинність від учнів ліцею» .Умілі руки та добрі серця майстрів виробничого навчання : Добрової О.М., Пономаренко В.П,Шандренко А.Д, та обдаровані учні – кухарі  Піщанобрідського  професійного ліцею: Бондаренко О., Деревяшкіна С., ІващенкоЛ., Васільєва А., Козловська С., Ярова С.,Стрибковський В., долучаються до  добрих справ, випікаючи смаколики для  воїнів АТО , котрі  щотижня відправляють  в обласний благодійний фонд « Серця матерів ».

Цією благодійністю ліцей показує, що не стоїть осторонь, бо має в  серці безмежну повагу до воїнів-захисників, щиру любов до Батьківщини і  усвідомлення особистої відповідальності за  її долю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія