Навігація
Наша гордість

12 листопада було проведено Ток–шоу «Моя мрія стати головним бухгалтером» відкритий захід майстра виробничого навчання Циганенко В. О та класного керівника Осипенко С. В.

Епіграфом до заходу стали слова І. Франка “Лиш праця, світ таким, як є створила,лиш в праці варто і для праці жить…”

Метою даного заходу було узагальнення та систематизація знань учнів про професію, ознайомлення з кваліфікаційними вимогами до професії «Офісний службовець (бухгалтерія); Адміністратор», розвиток цілеспрямованості, працелюбності, наполегливості, виховання цілісного ставлення до праці, інтересу до обраної професії.
Вибір професії є важливим моментом в житті кожної людини. Правильно вибрати професію – означає знайти своє місце в житті. Вірний вибір професії – це запорука вашого майбутнього успіху, а головне, вашого задоволення тією справою, якою ви займатиметеся.
Під час проведення заходу учні мали можливість дізнатись про історію даної професії та поетапний її розвиток, ознайомились із функціональними обов’язками адміністратора. У ході заходу використовувалась мультимедійна презентація, тести, наводилось чимало різноманітних прикладів із життя. Учні брали активну участь у грі «Корабель бажань» та обговоренні питань, що стосуються обраної професії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія