Навігація
Наша гордість

Земле моя, для мене ти найкраща
Нема ж бо ніде таких безкраїх ланів,
Щедрих нив, які засівають працьовиті люди,
ім’я яких – Хлібороби…

Молоде покоління не цурається хліборобської долі. Бо ж професія хлібороба з давніх-давен престижна і поважна, вона об’єднала в собі працю тракториста, комбайнера, слюсаря, зварника, водія. Саме з їх працьовитих рук, бере початок смачна пахуча хлібина.
Мистецтву вирощувати хліб навчають в Пішанобрідському професійному аграрному ліцеї. Тож  стало доброю традицією в ліцеї проведення предметних тижнів з усіх професій.
Згідно плану методичної комісії 12 березня 2018 року розпочався тиждень з професії: «Тракторист- машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонтус\г машин та устаткування» та «Електрозварник ручного зварювання».
Що посієш, те й пожнеш… Такими словами розпочалася святкова лінійка, адже народну мудрість учні – трактористи добре пам’ятають. Вони обрали шановану в усі часи професію. Адже саме завдяки трактористам, хліборобам стає вагомим колос – нашим хлібом насущним. Трактористи – «конструктори хлібного колоса», «чародії» – так називає їх народ. Їх професія дуже важлива для усіх професій, адже вона є початком для багатьох із них.
Організаторами заходу стали викладачі спеццдисциплін та майстри виробничого навчання з метою виявлення та розвитку обдарованих учнів, їх творчих здібностей, підвищення професійної майстерності

Бажаємо учням стати справжніми професіоналами, сказати гордо: «Ми українські хлібороби! Ми- українська нація і майбутнє нашої держави!».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія