Навігація
Наша гордість

Відповідно до спільного наказу Управління ДСНС України в Кіровоградській області та Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 22.06.2018 р. № 166/480- ОД“ Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області у 2018\2019 навчальному році ” з 10 по 14 вересня в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї з метою формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, узагальнення знань з правил дорожнього руху, безпечного поводження під час руху до навчання і додому проведений Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему: «Молодь за безпеку дорожнього руху!». Учні всіх груп активно долучилися до проведення Тижня.


Протягом Тижня було проведено: конурс малюнків,виховні години, бесіди, шоу- вікторини, ігри, анкетування, брейн-ринг, фото – крос та квест.
Учні ліцею закріпили основні знання ПДР щодо поведінки водіїв на дорозі, правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів та пасажирів, одержали знання про види адміністративної та кримінальної відповідальності за скоєння адміністративних правопорушень і злочинів у сфері транспорту, про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та основні фактори ризику дорожньо-транспортного травматизму.
Вказані заходи проводяться у ліцеї задля обґрунтування важливості додержання безпечної поведінки на дорозі, формування в учнів ціннісного ставлення до власного життя і здоров’я.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія