Навігація
Наша гордість

9 листопада вся Україна відзначатиме важливе свято – День української писемності та мови! Рада учнівського самоврядування Піщанобрідського професійного аграрного ліцею разом з викладачами української мови ретельно готуються до цього дня.
Відповідно до річного плану роботи ліцею 5 листопада розпочався Тиждень української мови та літератури, художньої культури та англійської мови, виставкою малюнків про рідну мову та листівок англійською мовою. Креативними також стали роботи з художньої культури на тему « Петриківський розпис»
6 листопада зі вступним словом звернулася до всіх присутніх викладач української мови та літератури, Бадрак Марина Юріївна,яка яка наголосила на провідній ролі мови в піднесенні рідної культури, необхідності засвоєння джерел української духовності.
Далі дійство продовжили учні 37,38,36,107 груп ліцею. У вестибюлі головного корпусу відбувся презентаційний меседж «Краса і сила української мови». Комітет освіти та Комітет інформації учнівської Ради презентували матеріали та розповіли про тернистий шлях нашої мови, історію її винекнення, читці декламували вірші, акцентуючи увагу своїм виступом на важливості української мови в сучасному житті. Не обійшлося і без сумної ноти.Згадали і сумні події, коли українська мова і писемність заборонялась, закривались школи, бібліотеки, припиняли роботу друкарні.
Завершальним патріотичним акордом меседжу було душевне виконання пісні «Батьківська мова», ученицями ліцею – Уваровою Анастасією та Коцюбайло Дарією. Українська мелодія запалила своєю енергетикою всіх присутніх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія