Навігація
Наша гордість

Відповідно до наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від  23.04.2018 р. № 35-12/1023/0.35 “ Про святкування у 2018 році Всесвітнього Дня охорони праці в Україні під девізом « Захищене і здорове покоління» з  23 по 27 квітня 2018 року інженер з охорони праці Гілєва Інна Олександрівна організувала  в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї  тиждень охорони праці з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці. 

Протягом тижня поновлено інформаційно-довідкові матеріали у куточку з охорони праці, проведено виховні години. Викладачем з охорони праці Шепелюк  О.В.,  24 квітня 2018 року проведений відкритий урок «Захищене і здорове покоління»  для учнів 16,17 та 106 груп. Урок був насинений різноманітними методами та прийомами,зокрема учні відповідали на дискусійні питання,обмінювались думками та враженнями. Під час уроку були присутні не лише учні, а й майстри виробничого навчання. Зацікавленість  та активність учнів показала рівень досягнення  мети заходу.

У п’ятницю 27  квітня 2018 року   відбувся круглий стіл на тему: «Охорона праці неповнолітніх». Активну участь у ньому брали учні І курсу 17,37 та 107 груп. Даний захід провели практичний психолог  ліцею Шумілова І.І. та соціальний педагог Сєлін А.П.

Метою проведених заходів було ознайомити учнів з умовами праці неповнолітніх та нормативною базою , яка регулює трудові відносини в країні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія