Навігація
Наша гордість

                          Кобзарю!
Знов до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.
Л. Костенко
Словами нашої сучасниці – поетеси Ліни Костенко 07 березня 2019 року викладач української мови та літератури розпочала урочистий захід під назвою: «Шевченко – наш. Він для усіх століть…» І це не випадково: березень в Україні часто називають Шевченковим.
Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним.Тому учні нашого ліцею: Молчанов Олег,Бондар Ілля, Карагяур Галина, Липкан Руслана, Очеретня Марина, Уварова Анастасія цитували Великого Кобзаря.
Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Сьогодні ми повертаємось обличчям до загальнолюдських цінностей, а отже, й до Шевченка. Для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом України.
Кульмінацією заходу стала пісня «Бандуристе, орле сизий», яку виконав Самсонов Максим.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія