Навігація
Наша гордість

З метою розвитку олімпійського руху , популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму та згідно річного плану роботи ліцею з 10 по 14 вересня 2018 року в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї організовані фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту в Україні, який відзначається в нашій країні щорічно в другу суботу вересня. Це свято всіх, хто любить спорт – незалежно від фаху та віку.
Тож з гаслом «Спортом треба всім займатись і частіше усміхатись!!!»в ліцеї відбулася щорічна святкова лінійка, в рамках проведення Олімпійського тижня. В урочистій обстановці спортсмени ліцею розповіли про історію виникнення олімпійського руху, про перші олімпійські ігри. Учні познайомились з планом проведення заходів в рамках Олімпійського тижня. Веселий настрій, позитивне налаштування та бадьорість духу панує в ліцейній родині. Спортивне свято розпочалось!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія