Навігація
Наша гордість

Всупереч трагічним подіям для нашої країни учні – кухарі  та майстри виробничого навчання нашого ліцею  не зациклюються у безкрайності негативних думок, які зробили звичними нашу буденність. Навпаки, намагаються добрими справами та власними руками зробити щось важливе та корисне.
Приклад такої доброчинності – щотижневий захід, який організовано у Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї.

Під час його проведення  майстри виробничого навчання Доброва Оксана Миколаївна, Долиняк Людмила Євгенівна, Пономаренко Валентина Петрівна  та  учні – кухарі   Анікєєва Анна, Павлуш Анастасія, Романчук  Марина,Роман Альона, Двояковська Валерія, Рубан Анастасія, Федосова Олена, Безкоровайна Інна, Скрипковський Владислав, Хома Наталія мають змогу підвищити свої професійні навички ,власноруч приготувати солодощі, котрі щотижня відправляють для бійців  у зону АТО.
Такі благодійні заходи потрібні для суспільства, адже, взявши участь у них, діти вчаться доброті та чуйності. Учні по-дорослому готуються  до підготовки подібних заходів. Вони відчувають відповідальність за покладені на них обов’язки.
Треба пам’ятати,що  гуртом  ми можемо зробити багато, вклавши частинку своєї душі. Зрештою,  розуміємо: суспільство не здається. І все, що відбувається у наших серцях, дає підставу вірити, що майбутнє країни – у наших руках.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія