Навігація
Наша гордість

Наявність вакантних посад у ППАЛ станом на 01.12.2021

ПосадаКількість ш/од
1.Майстер виробничого навчання з професії: “Тракторист- машиніст сільськогосподарського виробництва”1

1. Відповідно до Порядку призначення на посаду та звільнення з посад педагогічних працівників закладів освіти заступники директора, педагогічні та інші працівники закладів освіти призначаються на посади та звільняються з посад керівником цього закладу.

2. Педагогічні працівники приймаються на роботу в заклади освіти відповідно до Кодексу законів про працю України, постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу», від 27 вересня 2000 р. № 1465 «Про затвердження Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів і переліку медичних психіатричних протипоказань щодо виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), що можуть становити безпосередню небезпеку для особи, яка провадить цю діяльність, або оточуючих», інших нормативно-правових актів.

3. При укладанні трудового договору забороняється вимагати від осіб, які поступають на роботу, відомості про їх партійну та національну приналежність, походження та документи, подання яких не передбачено законодавством.

Вимоги до кандидатів:

 • Педагогічна освіта, інша вища, фахова передвища або професійна (професійно-технічна) освіта, що відповідає кваліфікаційним вимогам до відповідних посад;
 • Належний рівень професійної підготовки;
 • Вільне володіння державною мовою;
 • Володіння комп’ютером.

Для заміщення вакантної педагогічної посади або іншої посади в

«Піщанобрідський професійний аграрний ліцей» Кіровоградської обласної ради необхідно пройти співбесіду з директором закладу і у разі позитивного рішення подати наступні документи:

           Необхідні документи:

 • документ про освіту;
 • копія паспорта громадянина України (с. 1, 2 і 11);
 • копія ідентифікаційного коду;
 • копія трудової книжки;
 • військовий квиток;
 • особова медична книжка

Додаткові відомості про вакансії можна одержати за телефонами:

(0552) 25-2-42

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України