Навігація
Наша гордість

13 листопада 2018 року в рамках тижня професії: «Оператор комютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)», «Адміністратор» викладачем спецдисциплін Синецьким С.В., викладачем спецдисциплін Синецьким С.В., була проведена інтелектуальна гра «Ми – професіонали». У змаганні взяли участь три команди, в складі яких представники І курсу з професії «Адміністратор», ІІ курсу «Оператор комп’ютерного набору», ІІІ курсу «Офісний службовець (бухгалтерія). Кожна команда – по 4 представників групи.
Учасниками гри стали:
• Команда «Провайдери» група 36.
• Команда «Програмісти» група 38.
• Команда «Блогери» група 37.
Мета заходу: підвищити рівень знань учнів з інформаційних технологій, розвивати професійні навички; творчі й інтелектуальні здібності, інтерес до професії та спецпредметів, самостійність і наполегливість, виховувати вміння працювати у команді, почуття відповідальності.
Сергієм Володимировичем проведено конкурси «Знайдіть зайве», «Одна буква», «Технології в мультфільмах», «Хто я?», «Резюме» та інші. Захід пройшов у позитивній атмосфері, не дивлячись на те, що були і переможені, і переможці.
За результатами гри журі визначило команду переможців.
Найбільшу кількість балів отримала команда «Провайдери».
Підсумкова таблиця виглядає наступним чином:
• 1 місце – команда «Провайдери».
• 2 місце – команда «Програмісти».
• 3 місце – команда «Блогери».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія