Навігація
Наша гордість

Проблема професійного самовизначення гостро постає перед старшокласниками в процесі формування орієнтирів на майбутнє. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів потребують підтримки і кваліфікованої допомоги у власному професійному виборі. Як зазначено в Концепції державної системи професійної орієнтації населення, профорієнтаційну роботу в найповнішому обсязі здійснюють підрозділи Державної служби зайнятості. Тому 25 квітня 2018 року фахівцем з профорієнтаційної роботи Добровеличківського  районного  центру зайнятості  Гінькут Ольгою Сергіївною разом із заступником директора з виховної роботи  Піщанобрідського професійного аграрного ліцею Ясінською Оленою Володимирівною проведено профорієнтаційний захід «Сходинками до професії» у Добровеличківській спеціалізованій загальноосвітній школі- інтернат І- ІІІ ступенів. Олена Володимирівна зазначила, що ні для кого не секрет, що вибір професії – це перша сходинка до самореалізації, це можливість отримати диплом кваліфікованого робітника разом з атестатом про повну середню освіту. Далі майстер – клас з професії « Перукар( перукар- модельєр); Манікюрник» продемонстрували учениці  ліцею. Майстер виробничого навчання  Фіть Жанна Леонідівна,прокоментувала зроблені зачіски, описала технологічний процес  заплітання кіс та поради по догляду за волоссям.

Найсмачнішу професію «Кухар- кондитер» презентувала учениця 76 групи Павлуш Анастасія, яка розповіла технологічний процес виготовлення тістечок та мастики для оздоблення випічки. Кожен мав можливість власними руками прикрасити тістечко та скуштувати його.

Для гарного настрою та відпочинку Самсоном Максим заспівав пісень! Схвальні відгуки і подяки від учнів  стали підтвердженням досягнення профорієнтаційної мети заходу.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія