Навігація
Наша гордість

Піщанобрідський філіал Оникіївського училища № 37, Маловисківського району було відкрито на базі 8-річної школи. Перший рік було набрано три групи трактористів. Термін навчання – три роки. На другий рік набрали дві групи трактористів.

У 1987 році стали філіалом Новоукраїнського училища. 1989 рік – став директором Аузяк І.Й., а з 1991 року училище стало існувати як самостійне. Відкрилися нові професії – бухгалтер, бджоляр, кухар.

З 1996 року починається новий період в житті училища. Час відродження. Цей період співпадає з приходом на посаду директора Ліщенюк Т.Л., яка в 2009 році нагороджена Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня, а ліцей під її керівництвом один з трьох в області ввійшов до книги Флагмани освіти України.

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей підпорядковується обласному управлінню освіти, науки, молоді та Кіровоградської обласної державної адміністрації та Міністерству освіти і науки України, створений на базі Піщанобрідського училища-агрофірми.

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей є державним професійно-технічним навчальним закладом, який входить до системи освіти, забезпечує реалізацію потреб людини у здобутті професійної освіти, оволодінні робітничими професіями, кваліфікацією відповідно до її інтересів, здібностей, стану здоров’я та соціального замовлення суспільства і держави.

У своїй діяльності дотримується законності державної дисципліни і керується Законом України «Про освіту» та іншими законодавчими актами, Положенням про професійний навчально-виховний заклад України, рішеннями Міністерства освіти України, яке є його засновником, а також Статутом ліцею.

Ліцей

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України