Навігація
Наша гордість

8 листопада 2018 року у Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї, в рамках Тижня української мови та літератури, художньої культури та англійської мови, для учнів ліцею було проведено позакласний захід з англійської мови The Wheel of Fortune «English-Speaking Countries”.
Метою заходу було розширити кругозір учнів про англомовні країни, розвинути пам`ять, увагу, мовну здогадку, інтерес до вивчення мови; тренувати навички діалогічного та монологічного мовлення; виховувати в учнів шанобливе, толерантне ставлення до культури і народів англомовних країн.
Учні груп №38 та 108 взяли активну учать у грі та отримали величезне задоволення від заходу. Учні відгадували англомовні країни і після кожного туру було визначено переможців, які змагалися у фіналі. Атмосфера гри була дружньою, приємною та веселою, адже під час заходу глядачі насолоджувалися кумедною сценкою у виконанні Коцюбайло Дарії та Кихтенка Дмитра. Абсолютним переможцем гри стала Уварова Анастасія, учениця групи №38. Учасників та переможців гри було нагороджено подарунками.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія