Навігація
Наша гордість

3.03.2017 року Викладач Шепелюк О.В. провела пошуково-розважальний захід «Хто шукає – той знайде!» серед учнів 16,15,14 груп, що навчаються за професією тракторист-машиніст с/г виробництва. Захопливі пригоди очікували учасників пошукової експедиції, бо до їх рук потрапила карта скарбів. Команда рішучих, сміливих, сильних, кмітливих, розумних та винахідливих учнів скориставшись таємничою картою, пройшла усі випробування. Довелося розгадувати ребуси; складати оповідання та вірші; розбиратися із вмістом чарівної скриньки, що містила несподівані предмети; розшифровувати послання незрозумілою мовою; відновлювати ім’я за портретом; заміряти деталі штангенциркулем.

Азартно, із захопленням та захватом пересувались шукачі скарбів від одного завдання до іншого. Їх зусилля були винагороджено, скарб був знайдений.  Присутні учні та педагогічні працівники теж не залишилися байдужими, намагались застосувати власні знання та вміння. Учнів в подальшому чекають нові пригоди та здобутки в країні знань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія