Навігація
Наша гордість

Щорічно під час зимових канікул в ліцеї традиційно проходять педагогічні читання, як один із заходів з покращення педагогічної майстерності педагогічних працівників, спрямований на відкритий обмін досвідом з навчання та виховання учнівської молоді.
Саме тому, 11 січня 2018 року в ліцеї відбулися педчитання у формі педагогічного « Без табу».
Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному та науковому рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, оскільки тема педагогічних читань – « Сучасні тренди в освіті – за і проти».
Завдання педагогічних читань : створити умови для творчої самореалізації педагогічних працівників, підвищувати мотивацію педагогічної діяльності, методичний рівень професійної компетентності викладачів та майстрів виробничого навчання.
План проведення педагогічних читань
1. Вступне слово методиста ліцею Бадрак М.Ю.
2. Виступи доповідачів.
На педагогічні читання були винесені доповіді викладачів та майстрів виробничого навчання, які атестуватуються в 2018 р.Виступили: Синецький С.В.,Шепелюк О.В.,Циганенко В.О,Сергєєв В.Ю., Осадча Я.І., Сєлін А.П., Процун В.Ф., Кащеєва Н.В., Бондаренко А.І. Але не оминули увагою й мастрів та викладачів, які працюють перший рік, але змістовно та доступно розповіли про свої педагогічні починання. Доповіді підготували майстри виробничого навчання Щербакова Я.О. та Тендюк О.А.
Доповіді всіх педагогічних працівників належно оформлені і знаходиться в методичному кабінеті. Теми, обрані для доповідей, актуальні, співзвучні із єдиною методичною проблемою “Становлення ефективної моделі формування та розвитку ІТ компетентностей педагогічних працівників». Викладачі та майстри виробничого навчання творчо підійшли до підготовки методичних доповідей, опираючись на ППД своїх колег та власний.
У підсумку, методист ліцею Бадрак М.Ю. зазначила, що педагог є визначальною фігурою системи освіти. Рівнем розвитку його професіоналізму, духовно-моральної культури і майстерності визначаються успіхи і в педагогічній діяльності, і в розвитку суспільства загалом.
Всі доповіді були попередньо розглянуті та проаналізовані на засіданнях методичних комісій та рекомендовані для заслуховування й обговорення на педагогічних читаннях.

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія