Навігація
Наша гордість

Педагогічні читання – одна із традиційних та невід’ємних частин методичної роботи в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї. Так, 10 січня 2019 року в нашому навчальному закладі проходили педагогічні читання на тему: «Популярне» у підготовці кваліфікованих робітників:трансформація наукових ідей у педагогічну практику». Мета педагогічних читань:
• створення умов для творчої самореалізації педагогічних працівників;
• підвищення мотивації педагогічної діяльності викладачів і майстрів виробничого навчання;
• обмін педагогічним досвідом з колегами.
Відкрила захід методист ліцею – Бадрак Марина Юріївна, яка наголосила на значимості педагогічних читань для підвищення фахового рівня педпрацівників при підготовці кваліфікованих робітників та озброєння знаннями нових освітніх технологій для трансформації у педагогічну практику.
Увазі присутніх були представлені доповіді з тем:
«Організація самостійної роботи учнів у контексті підвищення якості професійної підготовки» (Шепелюк О.В.), «Управління педагогічним процесом в умовах різноманіття інтернет – технологій» (Синецький С.В..Шаповал В.В.,Кашеєва Н.В.), «Поєднання інноваційних і традиційних методів навчання у реалізації ключових компетентностей учнів» (Осипенко С.В.,Бондаренко А.І.,Осадча Я.І.), «Впровадження нестандартних форм проведення уроків – одна з можливостей формування творчої компетентності учнів» (Шатненко О.О..), «Використання міжпредметних зв’язків як важливого фактора підвищення ефективності навчання».
Гілєва І.О. виступила з доповіддю «Робота соціального педагога з профілактики суїцидальної поведінки підлітків»
Завдяки цьогорічним педагогічним читанням було створено умови для творчої самореалізації педагогічних працівників, підвищено мотивацію педагогічної діяльності, методичний рівень професійної компетентності викладачів і майстрів виробничого навчання.
Також у рамках педагогічних читань під керівництвом методиста ліцею – Бадрак М.Ю та голів методичних комісій: Циганенко В.О., Шепелюк О.В., Осипенко С.В.,Осадчої Я.І. та Кащеєвої Н.В. було організовано виставку передового досвіду: дидактичний, роздатковий, інформаційний матеріал викладачів та майстрів в/н, який сприяє розвитку загальноліцейної методичної проблеми та впровадженню в навчальний процес інноваційних технологій навчання.

 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія