Навігація
Наша гордість

05 лютого 2019 року проведено нестандартний урок в групі 37 з теми: «Ланцюги живлення. Взаємозв’язок організмів в природі». Відкритий урок , розроблений і проведений викладачем хімії та біології Піщанобрідського професійного аграрного ліцею- Бондаренко Аллою Іванівною.
Мета уроку :
• сформувати поняття: ланцюги живлення, продуценти, консументи, трофічні звязки, обмін речовин, сапротрофи, автотрофи; екологічна ніша;
• розвивати вміння розрізняти тварин за способом живлення;
• виховувати бережливе ставлення до тварин на основі осмислення взаємозв’язків між ними.
Викладач використала інноваційні форми і методи навчання, що забезпечило здійснення емоційного впливу на учнів, підтримуючи інтерес до навчання, забезпечення інтелектуального розвитку.
Підібрані викладачем цікаві та змістовні завдання спонукали до ініціативи, формуючи навички взаємодії з іншими учасниками освітнього процесу.
Учні брали активну участь у ході уроку, проявили кмітливість, винахідливість, інтерес до біології.
Також сьогодні був проведений географічний квест ( викладач георафії Осадча ЯІ.), під час якого учні проявили харизму та жагу до перемоги. Вирішували різноманітні завдання, знаходили правильні відповіді. Здобуті місця:
І місце – 77 група
ІІ місце – 17 група
ІІІ місце – 38 група
Тиждень продовжується…

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України