Навігація
Наша гордість
Навчальний корпус №1

Для організації навчально-виховного процесу ліцей має необхідну матеріально-технічну базу і відповідний склад педагогічних працівників. Для проведення навчально-виховного процесу ліцей має навчальний корпус №1 площею 659 кв.м., навчальний корпус №2 площею 608 кв.м.

Навчальний корпус №2

навчально-виробничі майстерні, спортивну споруду площею 99 кв.м.. 18 навчальних кабінетів, 6 лабораторій та 5 майстерень, бібліотеку з книжковим фондом більше 9 тисяч примірників, а також 3 кімнати для гурткової роботи.

Лабораторія для кухарів

За ліцеєм закріплено згідно державних актів 419,1243 га ріллі. Це допомагає навчанню і вихованню учнів, виявленню їхніх професійних здібностей, умінню будувати ділові відносини, мати знання і уміти застосовувати їх у своїй виробничій діяльності.

Навчальне господарство – не тільки основа виробничої діяльності ліцею, а й внутрішній резерв для вирішення нагальних економічних проблем, підтримання матеріальної бази на належному рівні, утворення належних умов для професійної підготовки майбутніх робітників.

Навчальний полігон обладнано сільськогосподарською технікою, що дає змогу навчити учнів повного циклу агротехнічного обробітку землі від підготовки ґрунту до збирання врожаю, а головне – бачити результати навчання. Всі учні забезпечуються безкоштовним харчуванням в їдальні ліцею.

Умови навчання відповідають нормативним вимогам, особлива увага звертається на дотримання правил техніки безпеки, забезпечення здорових умов навчання і праці. Учні мають можливість користуватися закладами охорони здоров’я. Проводиться профілактика захворювань. Учні захищені від будь-яких проявів фізичного та психологічного насильства чи будь-яких інших форм експлуатації. Тракторний парк нараховує 6 тракторів, 5 автомобілів, 5 комбайнів різних марок та 85 одиниць посівної грунтозбиральної та сільськогосподарської техніки.

Для організації освітнього процесу навчальний заклад забезпечений основними нормативно-правовими актами, документами, що є обов’язковими відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.02.2007р. № 31/9-873, у наявності навчально-методична документація, робочі навчальні плани і програми з кожної ліцензованої професії, план роботи на навчальний рік, посадові інструкції всіх працівників

Ліцей має зв’язки з підприємствами-замовниками робітничих кадрів: сільськогосподарськими підприємствами Добровеличківського Новоархангельського, Новоукраїнського, Вільшанського районів

Підприємства замовники, які направляють учнів на навчання забезпечують їх робочими місцями для проходження виробничої практики та робочими місцями після закінчення професійно-технічного навчального закладу.

Управління ліцеєм здійснюється Міністерством освіти і науки України та департаментом освіти, науки, молоді та Кіровоградської обласної державної адміністрації. Ліцей зобов’язаний виконувати рішення органів державної виконавчої влади в галузі професійно-технічної освіти.

Керівництво діяльністю Піщанобрідського професійного аграрного ліцею здійснює директор, який призначається на посаду за результатами конкурсу шляхом укладеної з ними трудової угоди (контракту) Міністерством освіти і науки України. Вищим колегіальним органом громадського самоврядування ліцею є загальні збори колективу ліцею, які приймають рішення за участю не менш як двох третин від кількості працівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України