Навігація
Наша гордість

15 червня 2018 року в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбулося нагородження учасників вікторин «Exploring South America», «Цікаві факти про Естонію, Латвію, Україну та Грузію» та учасників Міжнародної гри з англійської мови «PUZZLE». Завдання вікторин та гри охоплювали всі аспекти вивчення англійської мови. Учасники мали змогу сприймати інформацію іноземною мовою не лише на слух, а й через відео, що дало змогу учням дізнатися більше інформації про країни Південної Америки. Дипломами було нагороджено Гусєву Вікторію, Коцюбайло Дарію, Кучерявенко Катерину, Салагора Руслана та Сажина Олександра. Сертифікати учасників Міжнародної гри «PUZZLE» отримали Салагор Роман, Салагор Руслан, Кучерявенко Катерина, Шапошніков Анатолій та Скрипковський Владислав.
15 березня 2018 року учні нашого ліцею взяли участь у міжнародному математичному конкурсі « Кенгуру». А сьогодні відбулося нагородження, наші результати : 9 відмінних та 12 добрих результатів.
Конкурс « Кенгуру» у світі проводить міжнародна асоціація «Kargourou sans Fronties” . Робота спрямована на поширення базової математичної культури різними засобами, і зокрема,шляхом організації щорічного конкурсу, який проходить в один день у всіх країнах – учасників . Для стимулювання і мотивування максимальної можливої кількості учнів до математичної творчості.
Вітаємо переможців та учасників та бажаємо успіхів у всіх починаннях!!!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія