Навігація
Наша гордість

   Правильно навчає той,
хто навчає цікаво.
А. Ейнштейн

Ці слова стали епіграфом до проведення засідання членів методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу, яке відбулося 1 жовтня 2018 року у Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї. Голова методичної комісії Осипенко С.В. провела засідання у формі ділової гри на тему: Методичний Зореліт «Професійність та творчість – запорука успішної роботи викладача». Метою засідання було розкрити професійні та творчі якості викладачів, вдосконалювати професійну майстерність, формувати у педагогів потребу в творчості, розвивати спритність, кмітливість, нестандартність мислення; закріпити вміння застосовувати теоретичні знання у творчій діяльності; спонукати педагогів використовувати прийоми творчості в практичній роботі.

Під час засідання члени методичної комісії працювали активно та творчо над різноманітними завданнями. Викладачі працювали в командах, їхня робота була злагодженою та продуктивною. В кінці зустрічі члени комісії виконали одне із завдань на рефлексію, а саме, викладачі отримали 8 квадратів, щоб доповнити зображення на власний розсуд. Це завдання розкрило викладачів з творчого боку. Атмосфера засідання була позитивною, а обличчя викладачів сяяли щирими посмішками.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія