Навігація
Наша гордість

11.03.2019 року викладач Шепелюк О.В. провела квест«Хто шукає – той знайде!» в якому взяли участь учні 16 групи, що навчаються за професією: «Тракторист-машиніст с/г виробництва». Захоплюючі пригоди очікували учасників пошукової експедиції – до їх рук потрапила карта скарбів. Команда рішучих, сміливих, сильних, кмітливих, розумних та винахідливих учнів, скориставшись таємничою картою, пройшла всі випробування.
Шлях до скарбів був наповнений різноманітними конкурсами , завданнями, довелося застосовувати знання з різних предметів, наприклад, слюсарна справа, система технічного обслуговування, креслення, розшифровувати шифровані послання, розгадувати ребуси, знаходити послання за QR кодом.
Запальні шукачі скарбів від одного завдання до іншого. Їх зусилля були винагороджено, скарб – знайдений. Учасники команди отримали цінні призи. Присутні учні та педагогічні працівники теж не залишилися байдужими, намагались застосувати власні знання та вміння. На учнів чекають нові пригоди та здобутки в країні знань.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія