Навігація
Наша гордість

В рамках проведення тижня з професії «Тракторист машиніст с/г устаткування. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування» 15 березня 2019 року майстром в/н,Гілєвим Ростиславом Юрійовичем, проведено відкритий позаурочний захід – інтелектуальну гру- «Молодий слюсар». Участь брали учні 17 групи, команда «Відбійники» та команда «Різаки».
Епіграфом до заходу стали слова Т.Едісона: “Найважливіше завдання цивілізації – навчити людину мислити”.
Під час заходу учні показали свої знання з професії слюсар, уміння користуватися слюсарними інструментами. Гра була насичена цікавими завданнями, презентаціями та мала музичний супровід. Інтелектуальний захід мав наступні конкурси: «Розминка», «Чарівна скринька», «Окомір». Учасники на швидкість давали відповіді на запитання, відгадували слюсарний інструмент та отримували його в подарунок ,робили заміри заданих деталей штанген-циркулем. Наступним етапом був конкурс «Кіт у мішку» – учні по черзі виймали з мішка інструменти та деталі, називаючи їх та розповідаючи про застосування в слюсарній справі. Завершальним конкурсом було «Домашнє завдання».Команди у формі батлу співали частівки про свою професію.
За підсумками гри перемогла команда «Відбійники». Захід пройшов емоційно, цікаво, захоплююче…

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія