Навігація
Наша гордість

День знань, особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення, i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!
У цей день Піщанобрідський професійний ліцей прийняв у свою дружню родину першокурсників, які виявили бажання навчатися робітничим професіям. З вітальним словом до педагогів, учнів та батьків звернулася директор ліцею, Ліщенюк Тетяна Леонтіївна, яка наголосила, що наш ліцей радо приймає нове покоління – майбутнє нашої України, адже саме у їхніх руках у недалекому майбутньому опиниться доля нашої держави.
Незабутній вальс подарували учасники гуртка « Модерн» Салагор Руслан та Липкан Руслана,а Самсонов Максим виконав патріотичні пісні.
Новий навчальний рік розпочався: одні переступили поріг навчального закладу вперше, для інших – цей навчальний рік стане випускним. Для усіх учнів закладу створені чудові умови для здобуття освіти й професії.
Класні керівники запросили учнів до навчальних кабінетів на перший урок «Україна починається з тебе!».
Педагоги нагадали учням про події становлення незалежності України, наголосили присутнім про особисту відповідальність за долю своєї держави та українського народу, розуміння своєї причетності до подій, що відбуваються в Україні.
Адміністрація ліцею тим часом провела загальні збори з батьками першокурсників, на яких ознайомила батьків з організацією навчально-виховного процесу . Також були дані відповіді на всі запитання батьків.
З нагоди Дня знань та початку навчального року дирекція ліцею бажає педагогічному колективу міцного здоров’я, терпіння та натхнення, а всім учням – успіхів у здобутті нових знань. Нехай перші професійні старти будуть незабутніми, наповненими враженнями, творчістю і креативністю!!!

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія