Навігація
Наша гордість

Хімічна завивка – це перукарська послуга, завиття волосся із застосуванням хімічних препаратів.Хімічна завивка на спіральні коклюшки є актуальною та постійно користується попитом серед жінок, які багато уваги приділяють своїй зовнішності та слідкують за новими тенденціями в моді. Такий вид хімічної завивки дає змогу створити екстравагантну зачіску, допоможе бути виразнішою. Рекомендується тим, хто щодня вдається до допомоги бігуді або плойки.З давніх часів люди намагались знайти секрет штучної завивки волосся.Способом «вічної завивки» намагались опанувати ще в XVI столітті.

Але фантазія перукарів почала розвиватись ширше лише з розвитком хімічної та парфумерної промисловості. Існує багато методів накручування волосся на коклюшки, а саме: вертикальний, горизонтальний (об’ємний: на папільйотки), спіральний, на 2 коклюшки, на шпильки, на косички та джгутоподібний.На уроці виробничого навчання учні групи 109 опановують методи накручування волосся на коклюшки під керівництвом майстра виробничого навчання Жарєнової Валентини Олександрівни. Бо якість хімічної завивки залежить від швидкості накручування волосся на коклюшки. Головною метою заняття було формування вмінь та навичок при виконанні хімічної завивки на спіральні коклюшки, шпильку, «джгутом».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України