Навігація
Наша гордість

Вже стало доброю традицією проводити уроки виробничого навчання з професії «Офісний службовець (бухгалтерія); Адміністратор» з використанням ігрових методів навчання. Це дає змогу учням розкрити свої можливості та таланти.
28 грудня 2020 року учні груп №38 та 39 провели урок – змагання за темою «Облік касових операцій».

Майстри виробничого навчання Городецька Галина Анатоліївна та Циганенко Валентина Олександрівна ставили за мету сформувати знання, вміння та навички щодо ведення обліку касових операцій, практичні навички зі складання та ведення первинної і зведеної касової документації,  розвивати комунікативні здібності, вміння працювати в малих групах, професійне мислення, уміння самостійної роботи з навчальним матеріалом та відповідальність за прийняті рішення.
Учні продуктивно попрацювали та закріпили вивчений матеріал розгадуючи завдання, ребуси та кросворди.
На уроці панувала доброзичлива, невимушена, святкова атмосфера. Подібна зміна звичної обстановки доцільна, тому що зникає психологічний бар’єр при здійсненні контролю знань в учнів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України