Навігація
Наша гордість

Великий іспанський письменник М. Сервантес зауважив: «Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього». Тому щорічно на базі Всеукраїнської громадської організації «Освітній простір» проводиться Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА». Організатори конкурсу ставлять собі за мету популяризувати історичні знання серед учнівської молоді для пізнання власної історії в контексті сьогодення, активізувати та актуалізувати вивчення історії у навчальних закладах тощо. В цьому навчальному році випробувати свої сили в конкурсі наважилися 11 учнів Піщанобрідського професійного аграрного ліцею. Сам конкурс було проведено 15.04.2021р.

Учасникам було запропоновано 30 тестових завдань з історії, які мають 3 рівні складності. До кожного із тестових завдань було запропоновано чотири варіанти відповідей, з яких лише одна правильна. Всі учні успішно впоралися із розв’язуванням тестів. Будемо чекати підведення підсумків конкурсу та сподіватися на високі результати наших учнів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України